Tilmeldte hold

  HoldnavnPostnr.ByLandAntal

   Li. Sct. peme Stræde8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Anne Lis ToftDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Christian SanderTyskland2 x 45 km
  Per MeldgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  "Motionsholdet"8641SilkeborgDanmark17

  NavnLandRute
  Anna HellerupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Elias HellerupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  flemming nielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jimmy FrandsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Klaus HammerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Marco LaursenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Marie HellerupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin HammerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin JørgensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Morten PhilDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Niels MortensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Signe HellerupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Steen JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas HellerupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas JørgensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  "vognen"8800ViborgDanmark7

  NavnLandRute
  Carsten FiskerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Christina Dahl Jensen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kenny LarsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Malene Søndergaard NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maria NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Nikolai Lauge LadefogedDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Søren Rosholm SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  1. PNIG 4 del HRU8200Århus NDanmark17

  NavnLandRute
  Bjarke MelvangDanmark2 x 45 km
  Christian GrøntvedDanmark2 x 45 km
  Daniel DjernesDanmark2 x 45 km
  Daniel PetersenDanmark2 x 45 km
  Dennis Düring Sabroe Danmark2 x 45 km
  Emil Nyegaard JensenDanmark2 x 45 km
  Ian Brik HansenDanmark2 x 45 km
  Jakob Strandby Falbe HansenDanmark2 x 45 km
  Joachim Juul-NyholmDanmark2 x 45 km
  Mads OssianDanmark2 x 45 km
  Martin LaursenDanmark2 x 45 km
  mathias wachenschwanzDanmark2 x 45 km
  Morten MortensenDanmark2 x 45 km
  Nik MelbyDanmark2 x 45 km
  Philip BlochDanmark2 x 45 km
  Rasmus KarlshøjDanmark2 x 45 km
  Ronni CarlsenDanmark2 x 45 km

  2 søde piger7600StruerDanmark2

  NavnLandRute
  Heidi BretthauerDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag
  Jane KnudsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag

  3. kompagni8800ViborgDanmark7

  NavnLandRute
  Christian Clemen Ø Christensen Danmark2 x 45 km
  jesper lundDanmark2 x 45 km
  Joakim NielsenDanmark2 x 45 km
  Jonas BachDanmark2 x 45 km
  morten larsenDanmark2 x 45 km
  Sofie DengsøeDanmark2 x 45 km
  Sune NicolaisenDanmark2 x 45 km

  Abraham8260Viby JDanmark4

  NavnLandRute
  JensHenrik AbrahamDanmark2 x 20 km
  Kurt Winther NielsenDanmark2 x 20 km
  Thomas AbrahamDanmark2 x 20 km
  Thomas AagaardDanmark2 x 20 km

  Annette7000FredericiaDanmark2

  NavnLandRute
  Annette NielsenDanmark2 x 20 km
  jesper g nielsenDanmark2 x 20 km

  Arla tøserne7260Sønder OmmeDanmark2

  NavnLandRute
  Eva MikkelsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jette Munkholm KlintDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Bachs Biler8620KjellerupDanmark9

  NavnLandRute
  Alice JensenDanmark2 x 20 km
  Charlotte Højgaard RøgenDanmark2 x 20 km
  Juliane Prip Højgaard JensenDanmark2 x 20 km
  Karl Magnus Prip Højgaard JensenDanmark2 x 20 km
  Ken RøgenDanmark2 x 20 km
  Laura Højgaard SaabyDanmark2 x 20 km
  Lennart Højgaard JensenDanmark2 x 20 km
  Milina Højgaard HenriksenDanmark2 x 20 km
  sven Højgaard JensenDanmark2 x 20 km

  Belgian-German Friendshipteam (BGFT)72488SigmaringenTyskland3

  NavnLandRute
  Freia Waesse-KraftTyskland2 x 40 km
  Kraft BorisTyskland2 x 45 km
  Verena WaesseTyskland2 x 40 km

  bjerggederne9500HobroDanmark3

  NavnLandRute
  Grethe MadsenDanmark2 x 20 km
  Helle KidmoseDanmark2 x 20 km
  Jette MadsenDanmark2 x 20 km

  BK.8586Ørum DjursDanmark2

  NavnLandRute
  Birgit KjeldsenDanmark2 x 20 km
  Børge KjeldsenDanmark2 x 20 km

  Bryd Grænser2650HvidovreDanmark101

  NavnLandRute
  Alice KuskDanmark2 x 10 km
  Allan Lykke Nielsen Hj.Danmark2 x 20 km
  Andreas M. Hansen Hj.Danmark2 x 20 km
  Anette Boas KirkebækDanmark2 x 20 km
  Anita HansenDanmark2 x 20 km
  Anna-Mette HoldgaardDanmark2 x 20 km
  Anne Marie OlsenDanmark2 x 20 km
  Annemette BlachDanmark2 x 20 km
  Anni SørensenDanmark2 x 20 km
  Arne JensenDanmark2 x 20 km
  Bente PorsbyDanmark2 x 20 km
  Birgit Hartung ThomsenDanmark2 x 20 km
  Birgit JensenDanmark2 x 10 km
  Birgitte NeergaardDanmark2 x 20 km
  Birthe AndersenDanmark2 x 10 km
  Birthe MikkelsenDanmark2 x 20 km
  Birthe RungeDanmark2 x 20 km
  Bjarne PedersenDanmark2 x 20 km
  Bruno Kirkebæk Hj.Danmark2 x 20 km
  Carl HolbekDanmark2 x 20 km
  Carl SvendsenDanmark2 x 20 km
  Claus FosgrauDanmark2 x 20 km
  Conny RohdeDanmark2 x 20 km
  Dagmar Nygaard Hj.Danmark2 x 20 km
  Dorit PedersenDanmark2 x 20 km
  Dorte Høegh FrederiksenDanmark2 x 20 km
  Dorthe Philgaard LaursenDanmark2 x 20 km
  Edel SimonsenDanmark2 x 20 km
  Elisabeth MaulDanmark2 x 20 km
  Else M. SvendsenDanmark2 x 20 km
  Else SøndergårdDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Else Marie KorsgaardDanmark2 x 20 km
  Else Marie SvendsenDanmark2 x 20 km
  Erling Thorup Hj.Danmark2 x 20 km
  Erling TobiasenDanmark2 x 20 km
  Eva Bangshaab KjærsgaardDanmark2 x 20 km
  Evelyn HougaardDanmark2 x 20 km
  Gert Villy JensenDanmark2 x 20 km
  Gitte PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Grethe FonnesboDanmark2 x 20 km
  Grethe KorsgaardDanmark2 x 20 km
  Hanne ChristensenDanmark2 x 20 km
  Hanne KajgaardDanmark2 x 20 km
  Hanne Paarup ChristensenDanmark2 x 20 km
  Hanne Sindal NielsenDanmark2 x 20 km
  Hanne ThomsenDanmark2 x 20 km
  Helga KyllingsbækDanmark2 x 30 km
  Helle SmedsgaardDanmark2 x 20 km
  Henning Gerhard SørensenDanmark2 x 20 km
  Henning JeppesenDanmark2 x 20 km
  Henning MogensenDanmark2 x 20 km
  Henriette Scharling PilgaardDanmark2 x 20 km
  Henrik GiversenDanmark2 x 20 km
  Ida HolbekDanmark2 x 20 km
  Inga RigtrupDanmark2 x 20 km
  Inger MikkelsenDanmark2 x 20 km
  Inger SørensenDanmark2 x 10 km
  Inger Lise SwobodaDanmark2 x 20 km
  Ingrid TobiasenDanmark2 x 20 km
  Jan Børge HansenDanmark2 x 20 km
  Jens Chr. DahlDanmark2 x 20 km
  Joan HarfeldDanmark2 x 20 km
  Jonna DohrupDanmark2 x 20 km
  Jørgit Thorup Hj.Danmark2 x 20 km
  Karen FomsgaardDanmark2 x 20 km
  Kirste Birgitte JensenDanmark2 x 20 km
  Kirsten KajgaardDanmark2 x 20 km
  Lars Nielsen SkensvedDanmark2 x 20 km
  Lena MortensenDanmark2 x 10 km
  Lis AlgranDanmark2 x 20 km
  Lisbeth Morgan HansenDanmark2 x 20 km
  Lise Bille RasmussenDanmark2 x 20 km
  Lise EnglevDanmark2 x 20 km
  Lone HaurisDanmark2 x 20 km
  Lotte Broder JørgensenDanmark2 x 20 km
  Marianne NielsenDanmark2 x 20 km
  Mette Lynderup JensenDanmark2 x 20 km
  Minna DahlDanmark2 x 20 km
  Niels Henrik EnglevDanmark2 x 20 km
  Niels Rohde Pedersen Hj.Danmark2 x 20 km
  Peter ChristiansenDanmark2 x 20 km
  Poul Pilgaard Hj.Danmark2 x 20 km
  Rasmus VallentinDanmark2 x 20 km
  Rie Dencker Hj.Danmark2 x 20 km
  Rikke K. SvendsenDanmark2 x 20 km
  Rikke KnudsenDanmark2 x 20 km
  Ruth AndersenDanmark2 x 20 km
  Steen Højriis JensenDanmark2 x 20 km
  Steffan Lynderup TristramDanmark2 x 20 km
  Søren BundgaardDanmark2 x 20 km
  Søren Jepsen Hj.Danmark2 x 20 km
  Tobias VallentinDanmark2 x 20 km
  Torben RungeDanmark2 x 20 km
  Torben Øer AndersenDanmark2 x 20 km
  Tove KoedDanmark2 x 10 km
  Ulla MørckDanmark2 x 20 km
  Valborg HenriksenDanmark2 x 10 km
  Vera D. HansenDanmark2 x 20 km
  Vibeke SchmidtDanmark2 x 20 km
  Villy GiversenDanmark2 x 20 km
  Vivi-Ann Lennartz Hj.Danmark2 x 20 km

  Brøndum Næsby8800ViborgDanmark5

  NavnLandRute
  Annalis PedersenDanmark2 x 10 km
  Bastian Brøndum PedersenDanmark2 x 10 km
  Leif Brøndum PedersenDanmark2 x 10 km
  Nicoline Brøndum NæsbyDanmark2 x 10 km
  Vibeke Brøndum PedersenDanmark2 x 10 km

  Bw 01D-26135OldenburgTyskland22

  NavnLandRute
  Alexander AmselTyskland2 x 45 km
  Alexander KaiserTyskland2 x 45 km
  Alexander LehmannTyskland2 x 45 km
  Andreas KasperTyskland2 x 45 km
  Andreas LokamekTyskland2 x 45 km
  Christian SchneissTyskland2 x 45 km
  Christoph LeusinTyskland2 x 45 km
  Daniel GeroldTyskland2 x 45 km
  Dennis KrûgerTyskland2 x 45 km
  Julien DieckmannTyskland2 x 45 km
  Lars MattickTyskland2 x 45 km
  Marc BennemannTyskland2 x 45 km
  Marco KrauseTyskland2 x 45 km
  Mathias MeermannTyskland2 x 45 km
  Michael Heinz KnoblochTyskland2 x 45 km
  Michele SchmeilTyskland2 x 45 km
  Oliver EndermannTyskland2 x 45 km
  Patrick Erich PlittTyskland2 x 45 km
  Philop HauboldTyskland2 x 45 km
  Roland TrautTyskland2 x 45 km
  Roman SchachtTyskland2 x 45 km
  Wilko MeyerTyskland2 x 45 km

  Bw 02D-26135OldenburgTyskland28

  NavnLandRute
  Alexandra RotteTyskland2 x 45 km
  Andre FeistTyskland2 x 45 km
  Andreas BrylkaTyskland2 x 45 km
  Andreas DolingerTyskland2 x 45 km
  Christoph WicknerTyskland2 x 45 km
  Daniel MahlowTyskland2 x 45 km
  Daniel RathkeTyskland2 x 45 km
  David FischerTyskland2 x 45 km
  David LassmannTyskland2 x 45 km
  Enrico HaberichterTyskland2 x 45 km
  Felix DietrichTyskland2 x 45 km
  Felix LenderTyskland2 x 45 km
  Jines Ricardo DominguezTyskland2 x 45 km
  Maik ScholzTyskland2 x 45 km
  Markus AnnemüllerTyskland2 x 45 km
  Markus HertelTyskland2 x 45 km
  Martin OelsnerTyskland2 x 45 km
  Nando StöpperTyskland2 x 45 km
  Philipp ReissTyskland2 x 45 km
  René MehnertTyskland2 x 45 km
  Rocky PöhlmannTyskland2 x 45 km
  Steffen MöllerTyskland2 x 45 km
  Steffen PetersTyskland2 x 45 km
  Steve NeudeckerTyskland2 x 45 km
  Tim IlseTyskland2 x 45 km
  Tino KrieselTyskland2 x 45 km
  Tobias HumpertTyskland2 x 45 km
  Tobias PfendeTyskland2 x 45 km

  Bw 03D-26135OldenburgTyskland11

  NavnLandRute
  Annett MichelTyskland2 x 45 km
  Daniel RohdeTyskland2 x 45 km
  Jerome FrydrychTyskland2 x 45 km
  Mathias ReipschlägerTyskland2 x 45 km
  Matthias AlmTyskland2 x 45 km
  Max ZimmermannTyskland2 x 45 km
  Paul HädrichTyskland2 x 45 km
  Rico WendtTyskland2 x 45 km
  Robert KrautTyskland2 x 45 km
  Steffen SchoknechtTyskland2 x 45 km
  Susan EmrichTyskland2 x 45 km

  CEJ6000koldingDanmark3

  NavnLandRute
  Christian HaberlandtDanmark2 x 30 km
  Emilie NielsenDanmark2 x 30 km
  Jes HaberlandtDanmark2 x 30 km

  Club 474500NykøbingDanmark1

  NavnLandRute
  Rune Faxøe LarsenDanmark2 x 30 km

  De få rå8800ViborgDanmark7

  NavnLandRute
  Helle LausenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kenneth Frank JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Louise IlsøeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maria MathiasenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Michael MathiasenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Rikke WortmannDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas RosenkildeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  De seje vandrere8800ViborgDanmark2

  NavnLandRute
  Dorthe DanielsenDanmark2 x 20 km
  Per JensenDanmark2 x 20 km

  De ukuelige optimister2720VanløseDanmark2

  NavnLandRute
  Dorte NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag
  Mette Ingeborg Olsen KilenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag

  De vandrende pinde8700HorsensDanmark7

  NavnLandRute
  Anne RosenmeyerDanmark2 x 40 km
  Betina Buch NielsenDanmark2 x 40 km
  Ida JuulDanmark2 x 40 km
  Irene SkafteDanmark2 x 40 km
  Maria GaardeDanmark2 x 40 km
  Mette KokholmDanmark2 x 30 km
  Mette Harbo BossowDanmark2 x 40 km

  De vilde vikinger7800SkiveDanmark14

  NavnLandRute
  Carina GravgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Finn AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Hasse Benjamin OlesenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Henrik DamgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jane DamgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jane Skov SøderkvistDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kenneth ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Klaus NørgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Louise RiisgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Palle AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Palle PdersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Søren LarsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina MortensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  De Wilde Westjyder7660Bækmarksbro Danmark6

  NavnLandRute
  Anni helleskovDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Erling BendtsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jannie Anegaard BorgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karina MattrupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kristian BorgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Per HelleskovDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  DerUdAf2700BrønshøjDanmark7

  NavnLandRute
  Birgit Bo LangeDanmark2 x 20 km
  Bjarne KongstedDanmark2 x 20 km
  Camilla KongstedDanmark2 x 20 km
  Lotte KongstedDanmark2 x 20 km
  Mads Brenøe LangeDanmark2 x 20 km
  Marlene KongstedDanmark2 x 20 km
  Morten Brenøe LangeDanmark2 x 20 km

  DGP/2 9280StorvordeDanmark2

  NavnLandRute
  Anne Marie HansenDanmark2 x 20 km
  Anne-Grete Schou NielsenDanmark2 x 20 km

  Dutch Walkers 20158561KABalkHolland26

  NavnLandRute
  Barbara Scheffer-LantersHolland2 x 30 km
  Bernd LepstraHolland2 x 30 km
  Bianca LuitenHolland2 x 40 km
  Chantal van KempenHolland2 x 30 km
  Corrie SmitsHolland2 x 30 km
  Desire DoombosKina2 x 30 km
  Dirk BaarsHolland2 x 30 km
  Ellie de BruijnHolland2 x 30 km
  Fred SnoepHolland2 x 30 km
  Gerad HemmeHolland2 x 40 km
  Gert AmtzHolland2 x 30 km
  Hartger RuijschHolland2 x 30 km
  Hennie HendriksHolland2 x 30 km
  Jeanne van HarenHolland2 x 20 km
  Joost PlattelHolland2 x 40 km
  Kiekie Laponder van MeekenHolland2 x 30 km
  Lia LeendersHolland2 x 30 km
  Lia van de LagemaatHolland2 x 30 km
  Mirjam van ReekumHolland2 x 30 km
  Roelof van LaarHolland2 x 20 km
  Theodorus RammigHolland2 x 40 km
  Ton NillesenHolland2 x 30 km
  Ton PlattelHolland2 x 30 km
  Truus HofmansHolland2 x 20 km
  Wim IngenbleekHolland2 x 30 km
  Wim JacobsHolland2 x 30 km

  Eibye-Jacobsen2820 GentofteDanmark5

  NavnLandRute
  Elisabeth BadinoDanmark2 x 40 km
  Henrik Eibye-JacobsenDanmark2 x 45 km
  Jette Eibye-JacobsenDanmark2 x 30 km
  Marguerite Marie KnudsenDanmark2 x 30 km
  Marianne Ragnhild ChristensenDanmark2 x 30 km

  European supporters60314Frankfurt/mainTyskland2

  NavnLandRute
  Asen LefterovTyskland2 x 30 km
  Marie JacquessonTyskland2 x 30 km

  Fam Stephansen/Christiansen9600AarsDanmark5

  NavnLandRute
  Brian StephansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Caya StephansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Cilla StephansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Diana StephansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Ole ChristiansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Familie andersen8800ViborgDanmark6

  NavnLandRute
  Dan AndersenDanmark2 x 20 km
  Frank PehrsonDanmark2 x 20 km
  Hans AndersenDanmark2 x 20 km
  Jan AndersenDanmark2 x 20 km
  Jeanette AndersenDanmark2 x 20 km
  Rita LaursenDanmark2 x 20 km

  Familien Filskov9400NørresundbyDanmark6

  NavnLandRute
  Ditte Filskov TheilgaardDanmark2 x 20 km
  Dorte FilskovDanmark2 x 20 km
  Eva FilskovDanmark2 x 20 km
  mette FilskovDanmark2 x 20 km
  Mie Filskov JensenDanmark2 x 20 km
  Rikke Filskov JensenDanmark2 x 20 km

  Far og søn3630JægersprisDanmark2

  NavnLandRute
  Casper OLsenDanmark2 x 45 km
  Jan OlsenDanmark2 x 45 km

  Farsø Søhold9640FarsøDanmark4

  NavnLandRute
  Harley TejlgaardDanmark2 x 20 km
  Jens M. JensenDanmark2 x 20 km
  Peder M. HenriksenDanmark2 x 20 km
  Søren NielsenDanmark2 x 20 km

  FC Snøflerne8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Bjarne AndreasenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Christina MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Ronny SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Footlouse8850BjerringbroDanmark10

  NavnLandRute
  Claus SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Flemming SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Irene IbsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jørn mogensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Michael NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Per PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Susanne Søvsø MogensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Svend Erik VestergaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina BrynningsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Gamborg Byg ApS8800ViborgDanmark9

  NavnLandRute
  Andreas Mæng MeldgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Anette JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Bjarne LundDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Charlotte GamborgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Frederik GamborgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Inge LaustenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jens Mæng meldgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lars ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Per GamborgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  GandrupBrink8800ViborgDanmark2

  NavnLandRute
  Jan Brink FrederiksenDanmark2 x 45 km
  Ulla GandrupDanmark2 x 45 km

  Gnu klubben8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Johnny OsborneDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Morten NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Søren FlouDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Greulich53474Bad Neuenahr-AhrweilerTyskland2

  NavnLandRute
  Bernd GreulichTyskland2 x 20 km
  Claudia LingenfelderTyskland2 x 20 km

  Groß23843Bad OldesloeTyskland2

  NavnLandRute
  Andreas GroßTyskland2 x 20 km
  Paul GroßTyskland2 x 20 km

  hansen8950ørstedDanmark2

  NavnLandRute
  anne HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  knud HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Hansens efterfølgere 8900RandersDanmark7

  NavnLandRute
  Anders Peter MøllerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Dorte PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jørgen PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kirsten MøllerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lærke MøllerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Michelle MøllerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Nicole PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Happy feet8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Lene HarrestrupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lene SpanggaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas TristramDanmark2 x 20 km

  Heer-01D-26135OldenburgTyskland24

  NavnLandRute
  Albert FotTjekkiet2 x 45 km
  Alex HelmartTyskland2 x 45 km
  Alexander SanderigTyskland2 x 45 km
  Andreas PalmerTyskland2 x 45 km
  Arno BischoffTyskland2 x 45 km
  Bastian KanliTyskland2 x 45 km
  Benjamin WeberTyskland2 x 45 km
  Christopher AndersTyskland2 x 45 km
  Felix KesslerTyskland2 x 45 km
  Frank PrixTyskland2 x 45 km
  Heinrich MarwellTyskland2 x 45 km
  Igor GassmannTyskland2 x 45 km
  Marco MeisterTyskland2 x 45 km
  Markus OleschinskiTyskland2 x 45 km
  Nikita GutmanTyskland2 x 45 km
  Patrick KnofTyskland2 x 45 km
  Patrick MaganaTyskland2 x 45 km
  Paul FreisTyskland2 x 45 km
  Paul KontschakTyskland2 x 45 km
  Rolf Friedel DavidTyskland2 x 45 km
  Stefan SteinhartTyskland2 x 45 km
  Timo EisenhutTyskland2 x 45 km
  Viktor EkkertTyskland2 x 45 km
  Yannic EhlersTyskland2 x 45 km

  Heer-02D-26135OldenburgTyskland32

  NavnLandRute
  Alexander BojkoTyskland2 x 45 km
  Andy LorenzTyskland2 x 45 km
  Christian BeckerTyskland2 x 45 km
  Christian FökelTyskland2 x 45 km
  Cristoph KremerTyskland2 x 45 km
  Daniel BackhausTyskland2 x 45 km
  Daniel NickelTyskland2 x 45 km
  Dave KatirciTyskland2 x 45 km
  David SchullerTyskland2 x 45 km
  Erik StöckelTyskland2 x 45 km
  Jakob OlbrechtTyskland2 x 45 km
  Jan WeiseTyskland2 x 45 km
  John Kerry LeTyskland2 x 45 km
  Kay FeustelTyskland2 x 45 km
  Marcel FreitagTyskland2 x 45 km
  Marcel RoloefsenTyskland2 x 45 km
  Marcus LodigTyskland2 x 45 km
  Marcus OlbrichTyskland2 x 45 km
  Marcus Scott SaundersTyskland2 x 45 km
  Mario Andre HenselTyskland2 x 45 km
  Marius SchmidtTyskland2 x 45 km
  Martin BorawskiTyskland2 x 45 km
  Matthias AdamTyskland2 x 45 km
  Michael RogmannTyskland2 x 45 km
  Michael Karsten MüllerTyskland2 x 45 km
  Paul BreitnerTyskland2 x 45 km
  Pauline WadewitzTyskland2 x 45 km
  Richard FreytagTyskland2 x 45 km
  Robert GildemeisterTyskland2 x 45 km
  Roman GolowkoTyskland2 x 45 km
  Tabea HoffmannTyskland2 x 45 km
  Viktor PennerTyskland2 x 45 km

  Hjulmand Sportsmassage4070Kr. HyllingeDanmark2

  NavnLandRute
  Johnnie GramkowDanmark2 x 45 km
  Lone HjulmandDanmark2 x 45 km

  Hof - Bundeswehr95030HofTyskland5

  NavnLandRute
  Enrico GärtnerTyskland2 x 20 km
  Frank ReutherTyskland2 x 20 km
  Kay ReinkeTyskland2 x 20 km
  Lukas HöraTyskland2 x 20 km
  Natalie ThauerTyskland2 x 20 km

  Hr og fru tommerup tramperne5690Tommerup stDanmark2

  NavnLandRute
  Carsten DolbergDanmark2 x 20 km
  Jeanette Dolberg Danmark2 x 20 km

  Hvarregaard2750BallerupDanmark5

  NavnLandRute
  frederik Hvarregaard AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Hedvig AndersenDanmark2 x 40 km
  Jens kristian AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  josefine Hvarregaard AndersenDanmark2 x 40 km
  Matilde Hvarregaard AndersenDanmark2 x 40 km

  J team8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Jacob MunkDanmark2 x 45 km
  Jeanette HoffmannDanmark2 x 45 km
  rasmus holm pedersenDanmark2 x 45 km

  Jagten på GK4600KøgeDanmark3

  NavnLandRute
  Allan JønsonDanmark2 x 45 km
  Esben CarlsenSverige2 x 45 km
  Flemming SkovDanmark2 x 45 km

  Kammeratskabs-støttehold 7500HolstebroDanmark25

  NavnLandRute
  Bo Haulrich JørgensenDanmark2 x 30 km
  Brian Tindbæk KristensenDanmark2 x 30 km
  Carl ÅkerlundDanmark2 x 20 km
  Emil PoulsenDanmark2 x 30 km
  Gitte Dietz JessenDanmark2 x 30 km
  Hugo StrangeDanmark2 x 10 km
  Jakob Haulrich M NielsenDanmark2 x 30 km
  Johan H HansenDanmark2 x 30 km
  Kent RasmussenDanmark2 x 30 km
  Kristoffer Thull GøttgeDanmark2 x 30 km
  Mads RønaaDanmark2 x 30 km
  Michael HansenDanmark2 x 30 km
  Morten G NielsenDanmark2 x 30 km
  Morten Verner SørensenDanmark2 x 30 km
  Niels B PedersenDanmark2 x 30 km
  Niklas Valsøe HyldebrandtDanmark2 x 30 km
  Per NielsenDanmark2 x 30 km
  Per NormannDanmark2 x 30 km
  Peter JørgensenDanmark2 x 30 km
  Peter Van DÿkDanmark2 x 30 km
  Poul GormsenDanmark2 x 30 km
  Robert BestedDanmark2 x 30 km
  Ronny Bogarth BuchwaldDanmark2 x 30 km
  Sune Lund ØstergaardDanmark2 x 30 km
  Thomas LundDanmark2 x 30 km

  Kingfishers8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Anna Marie JohansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karen FonsecaDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lykke ThingmannDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Kristiansen Family8200Aarhus NDanmark4

  NavnLandRute
  Annie FriisDanmark2 x 20 km
  Betina IshøiDanmark2 x 20 km
  Hanne JohanssonDanmark2 x 20 km
  Senta KristiansenDanmark2 x 20 km

  Krogh - Leth-Nissen8660Skanderborg Danmark2

  NavnLandRute
  Asger KroghDanmark2 x 30 km
  Knud Leth-NissenDanmark2 x 30 km

  Lakrizza9700BrønderslevDanmark2

  NavnLandRute
  Inga Riber KristiansenDanmark2 x 30 km
  Mette HorneDanmark2 x 30 km

  Leeds United8800ViborgDanmark2

  NavnLandRute
  Asbjørn NissenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Linco Girl´s8963AuningDanmark2

  NavnLandRute
  Gitte MurmannDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Laila Schøsler PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Lost 'n Found8800ViborgDanmark4

  NavnLandRute
  Christian DanielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  EliteSuperMads EliteSuperLiseborgDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jeppe RasmussenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jesper GadeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Luftwaffe-0126135OldenburgTyskland40

  NavnLandRute
  Adrian BerglingTyskland2 x 45 km
  Adrian BöhlertTyskland2 x 45 km
  Alexander SchäblerTyskland2 x 45 km
  Benedikt MüllerTyskland2 x 45 km
  Christian SanderTyskland2 x 45 km
  Christian StahlTyskland2 x 45 km
  Christoffer StöltingTyskland2 x 45 km
  Constantin J NoffkeTyskland2 x 45 km
  Danny LückmannTyskland2 x 45 km
  Elmar LodwigTyskland2 x 45 km
  Felix FunkeTyskland2 x 45 km
  Ferid UysalTyskland2 x 45 km
  Florian FranzTyskland2 x 45 km
  Gerit PfeilTyskland2 x 45 km
  Jean-Marie LagardenTyskland2 x 45 km
  Jonas WeidmannTyskland2 x 45 km
  Jürgen KrauseTyskland2 x 45 km
  Kai WisselTyskland2 x 45 km
  Karl FlemmingTyskland2 x 45 km
  Leon TabertTyskland2 x 45 km
  Marc RösnerTyskland2 x 45 km
  Marcel NeubauerTyskland2 x 45 km
  Matthias KrugTyskland2 x 45 km
  Max ArndtTyskland2 x 45 km
  Melanie WedemeierTyskland2 x 45 km
  Philipp FunckTyskland2 x 45 km
  Philipp LeonTyskland2 x 45 km
  Ralph LückTyskland2 x 45 km
  Ronald Dirk MattertTyskland2 x 45 km
  Sarah RecknagelTyskland2 x 45 km
  Sarah SchulteTyskland2 x 45 km
  Sascha LiebeTyskland2 x 45 km
  Sebastian VölckerTyskland2 x 45 km
  Stephan TzschoppeTyskland2 x 45 km
  Steven ZakrzewskiTyskland2 x 45 km
  Thomas BrandersTyskland2 x 45 km
  Tino ProchnowTyskland2 x 45 km
  Tobias ZernechelTyskland2 x 45 km
  Torben SchweighardtTyskland2 x 45 km
  Volker SchurichtTyskland2 x 45 km

  Lykkensprøve2990NivåDanmark2

  NavnLandRute
  Christina JensenDanmark2 x 45 km
  Gunna JensenDanmark2 x 45 km

  madsenmøller7500HolstebroDanmark2

  NavnLandRute
  Dagny MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Gottfred MøllerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Makkerpar8830TjeleDanmark2

  NavnLandRute
  Lars Peter KarlsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Peter Friis LaursenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Marbjerg Roklub og Gårdsangerlaug 4300HolbækDanmark8

  NavnLandRute
  Daniel SvenssonDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Frede HeidelbachDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lars NarvstedDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Martin PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Peter rntsen hansenBærntsen HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Rene SejrDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tais MilwertzDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas PetersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Marchgruppen9400NørresundbyDanmark4

  NavnLandRute
  Eric RuderDanmark2 x 45 km
  Mikkel SommersetDanmark2 x 45 km
  Theis Blach SommersetDanmark2 x 45 km
  Thomas DüwelDanmark2 x 45 km

  Marine-01D-26135OldenburgTyskland21

  NavnLandRute
  André MahrTyskland2 x 45 km
  Andreas KiblerTyskland2 x 45 km
  Andreas TrautTyskland2 x 45 km
  Benjamin KühnTyskland2 x 45 km
  Christian KämpfeTyskland2 x 45 km
  Daniel NiggemannTyskland2 x 45 km
  Dennis BarthTyskland2 x 45 km
  Kai LüderTyskland2 x 45 km
  Marcus KrügerTyskland2 x 45 km
  Martin BrolewskiTyskland2 x 45 km
  Matthias PothTyskland2 x 45 km
  Patrick HartmannTyskland2 x 45 km
  Patrik SchwörerTyskland2 x 45 km
  Robin SchiemannTyskland2 x 45 km
  Simon KrollTyskland2 x 45 km
  Stefan PannickeTyskland2 x 45 km
  Steffen ThäleTyskland2 x 45 km
  Sven KlangTyskland2 x 45 km
  Sven TreschuckTyskland2 x 45 km
  Thomas RochowTyskland2 x 45 km
  Umut AkgümusTyskland2 x 45 km

  Markussen9640FarsøDanmark2

  NavnLandRute
  Anne MarkussenDanmark2 x 30 km
  Lars MarkussenDanmark2 x 30 km

  Mean Machine8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Enes GolicDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mathias LaursenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Nicolaj ThostrupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  murerfirmaet John jensen Aps8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  John JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kai Tholstrup JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tove HenningsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Natops4611RWBergen op ZoomHolland3

  NavnLandRute
  Gaby van der DoeHolland2 x 20 km
  Gaby van der DoeHolland2 x 20 km
  Aad van der DoeHolland2 x 20 km

  Nielsen2610RødovreDanmark2

  NavnLandRute
  Joan NielsenDanmark2 x 20 km
  Tommy NielsenDanmark2 x 20 km

  Oplevhou.dk8300OdderDanmark4

  NavnLandRute
  Gunhild HoeDanmark2 x 30 km
  Niels HoeDanmark2 x 30 km
  Palle KjærDanmark2 x 30 km
  Rita Kjær Danmark2 x 30 km

  OTLD-26135OldenburgTyskland4

  NavnLandRute
  Gero RiedelTyskland2 x 45 km
  Martin HammerTyskland2 x 45 km
  Michael ClaussTyskland2 x 45 km
  Ulrich BaumgärtnerTyskland2 x 45 km

  PAPTUD7500HolstebroDanmark7

  NavnLandRute
  Anders BachDanmark2 x 45 km
  Andreas KruseDanmark2 x 45 km
  Emil MohrDanmark2 x 45 km
  Emil ZuschlagDanmark2 x 45 km
  Johan LangeDanmark2 x 45 km
  Kristian Skaarup AndersenDanmark2 x 45 km
  Stig BrøndumDanmark2 x 45 km

  Prison Ache8800viborgDanmark10

  NavnLandRute
  Adam WangDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  CHUNG YING Paul ChiangDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Claus Bagger KnudsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jason PountneyStorbritannienEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Julieta CastellanosDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lene HalkjærDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Péter SemságUngarnEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Petra RomanUngarnEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Silja UlbrichTysklandEN-DAGS-RUTE Lørdag
  stuart whitehouseStorbritannienEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Præsterne8000Aarhus CDanmark3

  NavnLandRute
  Margreta BodeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Rasmus BodeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thor BodeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  ReservistD-26135OldenburgTyskland36

  NavnLandRute
  Andreas DemuthTyskland2 x 45 km
  Andreas WeilTyskland2 x 45 km
  Anja KöhlerTyskland2 x 45 km
  Artur KleinTjekkiet2 x 45 km
  Benjamin ReichelTyskland2 x 45 km
  Carsten SplittTyskland2 x 45 km
  Christian LobnerTyskland2 x 45 km
  Detlef MeierTyskland2 x 45 km
  Dieter AugustTyskland2 x 45 km
  Ditmar AltenTyskland2 x 45 km
  Eckhard MaierTyskland2 x 45 km
  Enrico ScholzTyskland2 x 45 km
  Felix BeckTyskland2 x 45 km
  Frank DirksmeierTyskland2 x 45 km
  Herbert SchäferTyskland2 x 45 km
  Holger KaistraTyskland2 x 45 km
  Holger NeffTyskland2 x 45 km
  Jan WeberTyskland2 x 45 km
  Juliane WittTyskland2 x 45 km
  Jürgen HeinemannTyskland2 x 45 km
  Jürgen MerrathTyskland2 x 45 km
  Jörg HerbstTyskland2 x 45 km
  Knut Henrik DehnbostelTyskland2 x 45 km
  Lothar WernerTyskland2 x 45 km
  Lutz BradeTyskland2 x 45 km
  Maik GreseTyskland2 x 45 km
  Mario KurzawaTyskland2 x 45 km
  Marko SchubertTyskland2 x 45 km
  Michael KrausTyskland2 x 45 km
  Michael SchochTyskland2 x 45 km
  Olaf BernertTyskland2 x 45 km
  Stefan QuentTyskland2 x 45 km
  Sven KörberTyskland2 x 45 km
  Thomas KretschmerTyskland2 x 45 km
  Tobias ScholzTyskland2 x 45 km
  Uwe BuschmannTyskland2 x 45 km

  Resiliens Pigerne7120Vejle ØstDanmark2

  NavnLandRute
  Lotte Bering Danmark2 x 45 km
  Mie W BüttnerDanmark2 x 45 km

  Rob van der Meij1761JTAnna PaulownaHolland4

  NavnLandRute
  Alexander BotHolland2 x 45 km
  Fred van der MeijHolland2 x 45 km
  Robert van der MeijHolland2 x 45 km
  Willem van der HelmHolland2 x 45 km

  Silke Vandreklub8740BrædstrupDanmark3

  NavnLandRute
  Hanne Lindstrøm JakobsenDanmark2 x 20 km
  Per Hjerrild JakobsenDanmark2 x 20 km
  Simon Lindstrøm JakobsenDanmark2 x 20 km

  SKBD-16135OldenburgTyskland17

  NavnLandRute
  André GrafTyskland2 x 45 km
  André SchwanebeckTyskland2 x 45 km
  Arno Rouven TegenTyskland2 x 45 km
  Christian KrollTyskland2 x 45 km
  Danny AndersTyskland2 x 45 km
  David HermannTyskland2 x 45 km
  Dennis RealTyskland2 x 45 km
  Erik RIngertTyskland2 x 45 km
  Kristian SchaumTyskland2 x 45 km
  Lars GuerraTyskland2 x 45 km
  Marcel UlbrichTyskland2 x 45 km
  Mathias SchwenteitTyskland2 x 45 km
  Nick WolfTyskland2 x 45 km
  Oliver KranzinTyskland2 x 45 km
  Patrick FellmannTyskland2 x 45 km
  Patrick IngendorfTyskland2 x 45 km
  Tom SchônfelderTyskland2 x 45 km

  SKB-01D-26135OldenburgTyskland10

  NavnLandRute
  Christian KrauseTyskland2 x 45 km
  Christian MalterTyskland2 x 45 km
  Dennis MalinowskiTyskland2 x 45 km
  Jörg NützelTyskland2 x 45 km
  Karsten HapkeTyskland2 x 45 km
  Marcel PohlTyskland2 x 45 km
  Mathis KösterTyskland2 x 45 km
  Peter RottachTyskland2 x 45 km
  Thorben BornholdtTyskland2 x 45 km
  Tobias StruthTyskland2 x 45 km

  SKB-FüAkBwD-26135OldenburgTyskland14

  NavnLandRute
  Andreas BrückmannTyskland2 x 45 km
  Andreas KirchnerTyskland2 x 45 km
  Bianca GollyTyskland2 x 45 km
  Dan Tomuzia Tyskland2 x 45 km
  Florian KramerTyskland2 x 45 km
  Ingo TischlerTyskland2 x 45 km
  Jens JunkersdorfTyskland2 x 45 km
  Marcel SchommersTyskland2 x 45 km
  Michael HinzTyskland2 x 45 km
  Michael PickertTyskland2 x 45 km
  Norbert SchwarzTyskland2 x 45 km
  Oliver DäwersTyskland2 x 45 km
  Roland MarischenTyskland2 x 45 km
  Thorsten HansenTyskland2 x 45 km

  Skovbjergparken 1 Ikast8830 TjeleDanmark25

  NavnLandRute
  Allan Jagd NielsenDanmark2 x 20 km
  Anders Mejls HansenDanmark2 x 20 km
  Anne DamgardDanmark2 x 20 km
  Anne GuldagerDanmark2 x 20 km
  Anne HellnerDanmark2 x 20 km
  Annette KirkebyDanmark2 x 20 km
  Bettina SanderDanmark2 x 20 km
  Bitten JensenDanmark2 x 20 km
  Helle Viig ØstergaardDanmark2 x 20 km
  Henrik NygårdDanmark2 x 20 km
  Inga KramerDanmark2 x 20 km
  Jack Senius MadsenDanmark2 x 20 km
  Josefine Kloch LarsenDanmark2 x 20 km
  Karin KongebroDanmark2 x 20 km
  Lene KlausenDanmark2 x 20 km
  Michael Åge JeppesenDanmark2 x 20 km
  Mikael WürtzDanmark2 x 20 km
  Niels JakobsenDanmark2 x 20 km
  Peter Harboe OlsenDanmark2 x 20 km
  Robert MikkelsenDanmark2 x 20 km
  Sonja KristensenDanmark2 x 20 km
  Søren NoesDanmark2 x 20 km
  Thomas RostokDanmark2 x 20 km
  Thue KristensenDanmark2 x 20 km
  Tina AndersenDanmark2 x 20 km

  Skovbjergparken Ikast8830TjeleDanmark5

  NavnLandRute
  Anders W PetersenDanmark2 x 20 km
  Morten W SørensenDanmark2 x 20 km
  Søren N NielsenDanmark2 x 20 km
  Tim ChristiansenDanmark2 x 20 km
  Torben G MadsenDanmark2 x 20 km

  Smukke kvinder8800ViborgDanmark19

  NavnLandRute
  Ann Pedersen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Anne-Mette RostbøllDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Anni Dahlgaard JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Berit KjærsgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Charlotte BuurDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Dorthe BlomstrandDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Gitte BrøndumDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Line AndersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Line Bredtved DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lisbeth Dalum HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lone BarrettDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lotte Frederiksen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Louise Møller HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maibrit Hagedorn PallesenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maiken WittrockDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Majbritt Tang JønssonDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mette Kristensen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Stine KieldsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Vibeke FlængDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  snart mere magre / springformene6971SpjaldDanmark8

  NavnLandRute
  Flemming MeldgårdDanmark2 x 20 km
  Helge AlbertsenDanmark2 x 20 km
  Inger KirkDanmark2 x 20 km
  Lene AlbertsenDanmark2 x 20 km
  Lone AnnebergDanmark2 x 20 km
  Ove KristensenDanmark2 x 20 km
  Torben TherkelsenDanmark2 x 20 km
  Tove EbbesenDanmark2 x 20 km

  Sneglene7400HerningDanmark3

  NavnLandRute
  Claus Bjørn AndersenDanmark2 x 40 km
  Gustav HøghDanmark2 x 40 km
  Niels LarsenDanmark2 x 40 km

  Sondergards2300København SDanmark2

  NavnLandRute
  Iben Møller SøndergårdDanmark2 x 30 km
  Lærke SøndergaardDanmark2 x 30 km

  Studygirls 20108850BjerringbroDanmark2

  NavnLandRute
  Lene TrierDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lisbeth BirkDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  sunds motion 20157451SundsDanmark4

  NavnLandRute
  Ella SøndergårdDanmark2 x 20 km
  Lis AndreasenDanmark2 x 20 km
  Lis KlemmensenDanmark2 x 20 km
  Ruth BrixenDanmark2 x 20 km

  Tandlægekonerne7850StoholmDanmark1

  NavnLandRute
  Kirsten ForsingdalDanmark2 x 10 km

  Team Andersen9560hadsundDanmark3

  NavnLandRute
  Andreas Vammen BeckDanmark2 x 30 km
  Annette Vammen AndersenDanmark2 x 30 km
  Michael AndersenDanmark2 x 30 km

  Team Bach8990FårupDanmark3

  NavnLandRute
  Maria Bach SørensenDanmark2 x 45 km
  Per Bach SørensenDanmark2 x 45 km
  Thomas Bach SørensenDanmark2 x 45 km

  Team Batman8800ViborgDanmark7

  NavnLandRute
  Anja Bloch HamreDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Christina Ø. Frederiksen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karina Ritter MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Line SchouDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maiken NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Rikke WürtzDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Susanne LundLundlDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  team bror og søs8560kolindDanmark2

  NavnLandRute
  Anna WohlertDanmark2 x 45 km
  jesper bønløkkeDanmark2 x 45 km

  Team De Seje7190Billund Danmark2

  NavnLandRute
  Christina Rohde Hansen Danmark2 x 30 km
  Jannie Silkeborg Danmark2 x 30 km

  Team Eilerskov Tradning7100VejleDanmark4

  NavnLandRute
  Casper EilerskovDanmark2 x 45 km
  Connie Eilerskov Danmark2 x 45 km
  Mette HøltzermannDanmark2 x 45 km
  Torben EilerskovDanmark2 x 45 km

  TEAM Esbensen8620ThorningDanmark4

  NavnLandRute
  Heidi KlausenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Louise EsbensenDanmark2 x 20 km
  Michael EsbensenDanmark2 x 20 km
  Tobias EsbensenDanmark2 x 20 km

  Team fodrappe fyre8600SilkeborgDanmark2

  NavnLandRute
  Frede SkipperDanmark2 x 20 km
  Søs SkipperDanmark2 x 20 km

  Team Grønbæk8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Lisa ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Marianne ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Michael ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team Happy Feet8800ViborgDanmark9

  NavnLandRute
  Alma Bro lundgrenDanmark2 x 10 km
  Anna IngvorsenDanmark2 x 10 km
  Claus LundgrenDanmark2 x 20 km
  Eigil JensenDanmark2 x 20 km
  Lotte JensenDanmark2 x 10 km
  Magnus Bro lundgrenDanmark2 x 20 km
  Malthe ingvorsenDanmark2 x 20 km
  Sophia Bro lundgrenDanmark2 x 10 km
  Torben IngvorsenDanmark2 x 20 km

  Team Janum Sode4030TuneDanmark2

  NavnLandRute
  Rasmus Janum SodeDanmark2 x 30 km
  Rikke Janum SodeDanmark2 x 30 km

  Team Koch4690HaslevDanmark4

  NavnLandRute
  Dorthe Rørdam KochDanmark2 x 10 km
  Else Koch JakobsenDanmark2 x 10 km
  Erna StormDanmark2 x 10 km
  Eva ThorgaardDanmark2 x 10 km

  team mor og datter5464brenderupDanmark2

  NavnLandRute
  louise brodersenDanmark2 x 20 km
  tove brodersenDanmark2 x 20 km

  Team MSSP8600SilkeborgDanmark3

  NavnLandRute
  Jens LethDanmark2 x 45 km
  Morten OhlsenDanmark2 x 45 km
  Murat KaramanDanmark2 x 20 km

  Team Mågevej8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Jonna SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mads HøgfeldtDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tanja SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team Nyborg7400HerningDanmark4

  NavnLandRute
  Else Heinrichs DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jytte ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karsten Christensen DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Manfred HeinrichsDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  team pop 7500HolstebroDanmark5

  NavnLandRute
  Jakob GraabækDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jeppe PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lucas PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Marcus PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Marianne PoulsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team PØ8800ViborgDanmark4

  NavnLandRute
  Allan Nielsen ØgelundDanmark2 x 45 km
  Anders PetersenDanmark2 x 45 km
  Helle Petersen ØgelundDanmark2 x 45 km
  Jakob PetersenDanmark2 x 45 km

  Team Samson Agro8800ViborgDanmark26

  NavnLandRute
  Benny BrinkDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Birthe KaaDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Brian SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Camilla Julie Krog-MikkelsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Carl-Ole LarsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Daniel PetersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Flemming TindDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Frank DockweilerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Helle PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Henrik ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jens BrandiDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jens Ove NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jesper OlsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jørgen JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karina JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kenneth MortensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kent ToftDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lars HedegaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lars SchmidtDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Nicolaj LundstrømDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Paw HaubroeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Sandra Pink JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Steffen HjelmagerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Søren JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas DanvadDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina Dam NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team Sild7620LemvigDanmark3

  NavnLandRute
  Jette LundDanmark2 x 20 km
  Vibeke Nees HviidDanmark2 x 20 km
  Aase NeesDanmark2 x 20 km

  Team Skadesterapi5220Odense SøDanmark2

  NavnLandRute
  Frank MogensenDanmark2 x 45 km
  Meena MogensenDanmark2 x 45 km

  Team SnogStyver8382HinnerupDanmark2

  NavnLandRute
  Charlotte StyverDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kim Snog NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team Søndersøvej 8800ViborgDanmark8

  NavnLandRute
  Anne Isager Jensen-SmidtDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Cathrine Isager Jensen-SmidtDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Gry Isager HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Henriette Isager Jensen-SmidtDanmark2 x 20 km
  Ida Isager HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jesper HansenDanmark2 x 20 km
  Kaj HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maibritt Isager Jensen-smidtDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team two8000viborgDanmark2

  NavnLandRute
  E. JensenDanmark2 x 20 km
  M. JensenDanmark2 x 20 km

  Team Tyl(ler)8850BjerringbroDanmark5

  NavnLandRute
  Anne HolmeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Heidi LanngDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jens HellmannDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Nia NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina RohdeDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team UngHerning7400herningDanmark4

  NavnLandRute
  Anton BrynningDanmark2 x 10 km
  Kevin Richter LundsgaardDanmark2 x 10 km
  Maria Hedegaard Frederiksen Danmark2 x 10 km
  Tobias KrügerDanmark2 x 10 km

  Team Würtz8600silkeborgDanmark2

  NavnLandRute
  Caroline WürtzDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  jette WürtzDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Team Ørbæk7270StakrogeDanmark4

  NavnLandRute
  Anne Marie HvelplundDanmark2 x 20 km
  Else BruunDanmark2 x 20 km
  Jørgen BruunDanmark2 x 20 km
  Kresten HvelplundDanmark2 x 20 km

  TeamFriis8210Aarhus VDanmark3

  NavnLandRute
  Anne Friis JohansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Dorthe GalkerDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lone PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  TeamFristedet8800ViborgDanmark11

  NavnLandRute
  Bodil SundstrupDanmark2 x 20 km
  Børge JensenDanmark2 x 20 km
  Casper HagenDanmark2 x 20 km
  Claus PilegaardDanmark2 x 20 km
  Jeanette JakobsenDanmark2 x 20 km
  John JensenDanmark2 x 20 km
  Kamilla NielsenDanmark2 x 20 km
  Käthe KristensenDanmark2 x 20 km
  Martin JensenDanmark2 x 20 km
  Stinna KyhnDanmark2 x 20 km
  Ulla KristiansenDanmark2 x 20 km

  The A-T-eam6040EgtvedDanmark2

  NavnLandRute
  Annitta BladtkramerDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag
  Trine Holdgaard JørgensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag

  The Princess Team5220Odense SØDanmark4

  NavnLandRute
  Anne MaachDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Astrid EriksenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kristina JensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Line KrebsDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Thyholmer7790ThyholmDanmark5

  NavnLandRute
  Bente JensenDanmark2 x 20 km
  Gunhild GunnestrupDanmark2 x 20 km
  Margrethe ThøstesenDanmark2 x 20 km
  MAY- Britt RasmussenDanmark2 x 20 km
  Søren SkærbækDanmark2 x 20 km

  Tiltr2820GentofteDanmark2

  NavnLandRute
  Ronnie HåkanssonDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina LieDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Tjeletubbies8830TjeleDanmark3

  NavnLandRute
  Daniel BjerregaardDanmark2 x 10 km
  Helle BjerregaardDanmark2 x 10 km
  Kim HolmDanmark2 x 10 km

  Travetøserne8800ViborgDanmark3

  NavnLandRute
  Karen-Margrethe BrixDanmark2 x 20 km
  Lone RøschmannDanmark2 x 20 km
  Lotte Røschmann MadsenDanmark2 x 20 km

  Tre taktfaste tøser2750BallerupDanmark3

  NavnLandRute
  Birgitte SørensenDanmark2 x 20 km
  Charlotte LanngDanmark2 x 20 km
  Mette AndreassenDanmark2 x 20 km

  VHD March Team6500VojensDanmark9

  NavnLandRute
  Bente JunckerDanmark2 x 20 km
  Dorte PedersenDanmark2 x 20 km
  Kenneth SørensenDanmark2 x 20 km
  Kåre Vang Bilov-JensenDanmark2 x 20 km
  Lars Schjørring KnudsenDanmark2 x 20 km
  Lars Vang JensenDanmark2 x 20 km
  Oda JakobsenDanmark2 x 20 km
  Ole PetersenDanmark2 x 20 km
  Vita AgerskovDanmark2 x 20 km

  Vi går aldrig hjem8800ViborgDanmark4

  NavnLandRute
  Anisa BitschDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Christina BrødløsDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Sanne BachDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Vicki Arling DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Viborg Kommune8800ViborgDanmark70

  NavnLandRute
  Andreas HansenDanmark2 x 20 km
  Anja RuheDanmark2 x 20 km
  Ann Smidt MoeslundDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Anne HolscherDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  August MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Benthe SchmidtDanmark2 x 20 km
  Betina Schrøder BuskDanmark2 x 40 km
  Birgit SchadeDanmark2 x 20 km
  Birthe MøllerDanmark2 x 20 km
  Brita Aadorf LassenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Bruno BombergDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Bruno JensenDanmark2 x 20 km
  Charlotte OlesenDanmark2 x 30 km
  Charlotte TerkelsenDanmark2 x 20 km
  Christian HelstedDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Ditte Adelheid RasmussenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Eileen BakDanmark2 x 20 km
  Emilie Vammen SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag
  Gine Sø MadsenDanmark2 x 20 km
  Hanne Hunsballe KlintDanmark2 x 20 km
  Hanne Kjærskov HansenDanmark2 x 20 km
  Hanne Margrethe AsmussenDanmark2 x 20 km
  Hardy SørensenDanmark2 x 20 km
  Henning SørensenDanmark2 x 20 km
  Henrik Dahl JakobsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Henrik HansenDanmark2 x 20 km
  Henrik MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Inga FranckDanmark2 x 20 km
  Irene Kølskov SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Jens VestergaardDanmark2 x 20 km
  Jette VindumDanmark2 x 45 km
  Jimmi BartholomæussenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Joan Damsgaard NygaardDanmark2 x 20 km
  Johnny NygaardDanmark2 x 20 km
  Josephine NygaardDanmark2 x 20 km
  Julie Jæger ThorsgaardDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Julie MadsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Karina SørensenDanmark2 x 20 km
  Lena Møller ChristensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lene Dalgaard KristiansenDanmark2 x 20 km
  Lene-Marie Bæch SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Søndag
  Lenette DamborgDanmark2 x 20 km
  Lillian PedersenDanmark2 x 20 km
  Louise Hosbjerg GehlertDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Louise LundbergDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Majken Nørgård MikkelsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Malene Bagge HansenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Malene Spange BachDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Maria BergstrømDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mathias Malthe HelstedDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mikkel Storgaard JørgensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Mogens Brinch DinesenDanmark2 x 30 km
  Morten ChristensenDanmark2 x 20 km
  Morten EilenbergerDanmark2 x 20 km
  Nanna Claudi WesthDanmark2 x 20 km
  Pedro Barret FriisDanmark2 x 20 km
  Rasmus AlstrupDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Rikke SørensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Ruth Smed JensenDanmark2 x 20 km
  Steen LaursenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Steffen BuskDanmark2 x 45 km
  Stinne AdamsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Søren Ussing JepsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tanja MoeslundDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Thomas HelstedDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tina Berwald LarsenDanmark2 x 30 km
  Tine Hellerup NielsenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Tove Katrine HaldDanmark2 x 20 km
  Uffe VindumDanmark2 x 45 km
  Unni SandDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  Vilhelmine Design8600SilkeborgDanmark4

  NavnLandRute
  Bodil PedersenDanmark2 x 20 km
  Camilla PedersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Kim HansenDanmark2 x 20 km
  Nadia PedersenDanmark2 x 20 km

  Voksenkollegiet9500HobroDanmark2

  NavnLandRute
  Jørn KlausenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Susanne Friis DanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  ZDS wandelreizen2712 HEZoetermeerHolland22

  NavnLandRute
  A OnclinHolland2 x 20 km
  A OnclinHolland2 x 20 km
  A WaegmakersHolland2 x 20 km
  A. SiendersHolland2 x 20 km
  A. ZwartHolland2 x 20 km
  C. de KaperHolland2 x 20 km
  Carolien ZwartHolland2 x 20 km
  Cor GrootemanHolland2 x 20 km
  F. de HoogtHolland2 x 20 km
  F. SiendersHolland2 x 20 km
  H. KooiHolland2 x 20 km
  hennie KoekHolland2 x 20 km
  Ingrid de ReusHolland2 x 20 km
  J. de Holland2 x 20 km
  J. kotte -JanssenHolland2 x 20 km
  J. UtermarkHolland2 x 20 km
  Joke oudhoffHolland2 x 40 km
  Menja WiltingHolland2 x 20 km
  Nel WiltingHolland2 x 20 km
  nico KoekHolland2 x 20 km
  Steve WallastHolland2 x 20 km
  T. de Kaper- van AalstHolland2 x 20 km

  ZSanDst-01D-26135 OldenburgTyskland19

  NavnLandRute
  Jacintha Buitelaar- Van RiTyskland2 x 45 km
  Jack PruijnTyskland2 x 45 km
  Jan RôdingTyskland2 x 45 km
  Jens KarperTyskland2 x 45 km
  Jozef SchepersTyskland2 x 45 km
  Kevin RennerTyskland2 x 45 km
  Lineke KukupessyTyskland2 x 45 km
  marcel SchindelmeierTyskland2 x 45 km
  Marius LindenbaumTyskland2 x 45 km
  Michel GentTyskland2 x 45 km
  Nico JanssenTyskland2 x 45 km
  Niek DunninkTyskland2 x 45 km
  Niek LegelandTyskland2 x 45 km
  Niels Den BravenTyskland2 x 45 km
  Patrick NowagTyskland2 x 45 km
  René SchnepperTyskland2 x 45 km
  Thomas HawerTyskland2 x 45 km
  Timo VleugelsTyskland2 x 45 km
  Uwe MûllerTyskland2 x 45 km

  ZSanDst-02D-26135OldenburgTyskland18

  NavnLandRute
  Alexander HergertTyskland2 x 45 km
  Alexander SchulteisTyskland2 x 45 km
  Ardian SopTyskland2 x 45 km
  Christian KöhnTyskland2 x 45 km
  Christian MichelTyskland2 x 45 km
  Christian SeelandTyskland2 x 45 km
  Christian-Alexander MüllerTyskland2 x 45 km
  Dennis BaumgartTyskland2 x 45 km
  Frank SchneiderTyskland2 x 45 km
  Marcel BrunswigTyskland2 x 45 km
  Marcus WieskeTyskland2 x 45 km
  Michael PeilstöckerTyskland2 x 45 km
  Robert MünchTyskland2 x 45 km
  Sebastian BuchheimTyskland2 x 45 km
  Thomas SchwarzfischerTyskland2 x 45 km
  Tim Arvid Siaden OrtegaTyskland2 x 45 km
  Timm NiesnerTyskland2 x 45 km
  Vitali SchneiderTyskland2 x 45 km

  ÆldreSagen 7500holstebroDanmark6

  NavnLandRute
  Bo Nørgaard LaugesenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Helle Bugge RasmussenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Henning ClemmensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Lone ClemmensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Merethe JespersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Morten JespersenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

  ØH Walkerrs9530Støvring Danmark2

  NavnLandRute
  Britta MogensenDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag
  Susanne AvlundDanmarkEN-DAGS-RUTE Lørdag

LÆS MERE HER
Ruterne
Hærvejsmarchens regler
Medaljer
IML
IML regler for hold
Træning
Tilmeldte deltagere
Mød deltagerne
IVV
Urkokken

Hærvejsmarchen
Tingvej 17, 2. sal
DK - 8800 Viborg

Kontakt os
T: (+45) 86 62 58 54
M: info@haervejsmarchen.dk
W: www.haervejsmarchen.dk
     

Om Hærvejsmarchen
Historien
Se fotos
Sponsorater

Genveje
Tilmelding
Kontakt os
Priser


Børnemarch
Frivillige
Indkvartering


Regler
Paradepladsen
Links

#hvmviborg
Del dine oplevelser med HÆRVEJSMARCHEN og følg os på Facebook

   

webbureau easynet